0,00 Kč

Všeobecné podmínky ke kurzům

Moje kurzy jsou individuální, po domluvě u mě doma ( nebo na zahradě ), a nebo s více účastníky vašem prostoru ve všedních dnech, pokud není uvedeno jinak . V ceně kurzu je obsažen veškerý materiál, pomůcky a stroje. ( pouze fén k sušení a urychlení práce je třeba donést vlastní).  Absolventi kurzů si vždy odnesou několik hotových výrobků. Dobrá nálada a pohoda, káva nebo čaj, jsou přibaleny.

Přijedu kamkoliv. V případě objednání z větší vzdálenosti, než v okruhu 50 km kolem Mšených Lázní v Ústeckém kraji - připočítá se k ceně cestovné. ( 7 Kč / km ). U letních kurzů v přírodě zajedu pro účastníky na nádraží do Slaného, Roudnice a nebo Loun, maximální počet osob je 5.Podle vzdálenosti platí 7 Kč/km celkem pro všechny.

V Praze platí stanovená cena bez cestovného.

U letních kurzů v přírodě zajedu pro účastníky na nádraží do Slaného, Roudnice a nebo Loun, maximální počet osob je 5.

Maximální počet účastníků je stanoven vždy u každého jednotlivého kurzu . U kurzů malby je maximální počet pouze 3 ( nebo podle počtu stojanů.)

Přihláška je závazná, je třeba uhradit cenu za kurz předem na BU. Číslo účtu vám bude oznámeno po přihlášení spolu s fakturou.  Storno objednávky je možné naposledy týden před začátkem kurzu, poté je poplatek již nevratný.

Ostatní podmínky a přihlášky lze řešit e – mailem na adrese b.viola@seznam.cz. Nebo na telefonním čísle +420606454828.

Fotografie u jednotlivých kurzů jsou pouze informativní.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.