0,00 Kč

Sláva je tu déšť. Hlásili, že bude bouře. Ta se ale zřejmě týká pouze pokojů s výhledem na moře. Já mám pokoj inzerovaný s výhledem na hory a s balkonem. Vidím do špinavého betonového dvorku a balkon má 0,70 čísel na šířku, když otevřete okenice, má 0,70 x 1 m. Přesně na posezení vevnitř s nohama venku.

Ráno jsem se šla podívat na hotelovou pláž. Dvě restaurace, přepychová polstrovaná lehátka, tři páry turistů. Ve vodě nikdo. Tak jsem se pokusila vejít do vln. Tři kroky a kámen jako hrom, málem jsem si ukopla palec. Navíc vyběhl z baru červeně oděný plavčík, takový Mič Bjukenen a začal mě pronásledovat. Nesnáším, když se na mě někdo dívá, když se potupně válím na mělčině u břehu. Naštěstí jsem ho brzy přestala zajímat a odkráčel zpět k baru. Přece nebude zachraňovat stařenu.

Tahle pláž není nic pro mě, chci si jen zaplavat a ne se válet na lehátku a choulit se pod dekou, jako ty tři nebohé páry.

Stařík v penzionu mě pronásleduje otázkami, jestli je všechno OK. Zřejmě je mu jasné, že když se sprchuji vytéká voda ven z kanálku uprostřed koupelny až do pokoje a že zapáchá jako stoka, že lednička je mrazák, konvici nikdo nikdy nevypláchl octem. Že pokoj je tak maličký, že kolem postelí sotva člověk projde.

Říkám mu Ou Kej a SUPER a už jsem si našla nové bydlení, zítra se na něj zajedu podívat, ale tohle musím do 12. vydržet.  Auto zatím startuje.

Za to si ale můžu dělat před hotelem v opuštěné restauraci co chci. Tak jsem si jen tak tiskla a malovala. Moc dobře to nejde, když vám pořád někdo stojí za zády, slídí a radí. Vždy se nenápadně připlíží a vybafne nějakou přínosnou radu. Domů odjíždí na hlasitě prdícím skútru a to prosím bydlí v zadním traktu hotelu. Za kýčovitý západ slunce mě nadšeně pochválil, ale měl výhradu k tomu, že jsem velikostně předimenzovala moře. Halasí a huláká, tak trochu se mnou jedná jako s nezdárnou přihlouplou dcerou no prostě řecký mačo.

Dnes se nic převratného nestalo. Bouře už dorazila až na zadní dvorek. Už teče do pokoje ze dvou stran. Z toalety a z balkonu. Jdu vytírat.

Fotogalerie

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (1).jpg

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (2).jpg

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (3).JPG

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (4).JPG

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (5).JPG

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (6).jpg

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (7).jpg

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (8).jpg

Korfu 6. 10. 2021 Benitses v opuštěném baru  (10).jpg

 

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting